Pracownik magazynu (m/k/d) (m/w/d)

Arbeitsort: 36251 Bad Hersfeld

Stellenbeschreibung

Pracownik magazynu (m/k/d)

Praca dla ciebie! Mamy interesuj?c? ofert? pracy w hurtowni ksi??ek jako Pracownik magazynu (m/k/d) w Bad Hersfeld.
Nasza oferta Terminowo wyp?acane wynagrodzenie od 11,25€ brutto/h, w grudniu 12,05€ brutto/h
Premie za dok?adno?? i szybko??
Bonusy urlopowe i ?wi?teczne
Intensywne szkolenie w j?z. polskim
Pomoc polskoj?zycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych
Mo?liwo?? zakwaterowania

Sto?ówka na miejscu

Zakres obowi?zków Kompletowanie artyku?ów do zamówie?
Kontrola jako?ci
Wprowadzanie nowego towaru do systemu
Wymagania Praca na 2 zmianach i czasami na weekendy
Dosz dobra sprawno?? fizyczna (ale nie trzrba d?wiga? ci??arów)
Zapraszamy! Je?li jeste? zainteresowany to skontaktuj si? z nami.

Njszybsza droga prowadzi do nas przez przycisk wnioskodawcy.

Mo?esz równie? do nas ?adzwoni?

Tel. +49 151 44151049

lub wys?a? nam swoje CV na:

onsite-libri.badhersfeld@manpower.de

Uwa?amy, ?e ka?dy ma równe szanse. Dlatego cieszymy si? równie? na odezw od ludzi z upo?ledzeniem.

Beginn

13.09.2021

Haben wir Ihr Interesse geweckt?
Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung.

Arbeitgeber

Manpower

Frau Beata Fugiel-Delija
36251 Bad Hersfeld
Telefon: 0049015144151049
E-Mail: onsite-libri.badhersfeld@manpower.de