0

Dysponent/ Dysponentka (m/w/d)

  • 04838 Eilenburg

Stellenbeschreibung

CZEKAMY NA OSOBĘ KTÓRA

Dla naszego Klienta z branży transportowo-logistycznej będzie pracowała na stanowisku Dysponent/Dysponentka.

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych - tworzenie harmonogramów
  • Monitorowanie przesyłek oraz zapewnienie płynnych i terminowych dostaw do Klientów
  • Współpraca z kooperantami zewnętrznymi - składnie zamówień i organizacja transportu

jeśli:

  • posiadasz praktyczne doświadczenia zawodowe na ww. stanowisku lub ukończone wykształcenie w zakresie transportu i logistyki
  • masz doświadczenie w spedycji towarów przemysłowych ( mile widziane)
  • posługujesz się płynnie językiem niemieckim i polskim
  • masz motywację do pracy
  • lubisz to co robisz

Co dajemy w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • jasne warunki zatrudnienia oraz miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2400,00€ brutto
  • rekompensata kosztów dojazdu do miejsca zamieszkania w polsce
  • przyjazne środowisko pracy
  • zakwaterowanie zarezerwowane i opłacone przez pracodawcę ( w przypadku niewykorzystania możliwość uzyskania wyższej pensji)

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Twoja droga do nas:

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (życiorys, aktualne zaświadczenia o zatrudnieniu, oczekiwania płacowe i najwcześniejszą datę możliwego rozpoczęcia pracy). Jeśli chcesz złożyć wniosek bezpośrednio, możesz przesłać nam swoje CV pocztą elektroniczną lub przesłać nam swoje dane za pośrednictwem aplikacji online. W aplikacji online możesz "załadować" CV po podaniu swoich danych kontaktowych. To zajmuje tylko około 3 minuty. Najszybciej odpowiadamy na tę formę aplikacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące stanowiska pracy.

"Jakość, elastyczność, indywidualność i niezawodność"

... lepiej nie można przedstawić usługi naszej firmy.

Wspólnie z naszymi Partnerami biznesowymi opracowujemy strategie personalne dostosowane do potrzeb firmy. Przedmiotem naszego wsparcia są wszelkiego rodzaju usługi kadrowe, ale także zadania z zakresu zarządzania czasem i doradztwa dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma Vegaconsult GmbH jest członkiem Zrzeszenia Agencji Pośrednictwa Pracy BAP/DGB BAP / DGB

Jako pracodawca jesteśmy świadomi szczególnej odpowiedzialności wobec naszych pracowników. Dzięki ich niezawodnemu zaangażowaniu Vegaconsult GmbH z powodzeniem wspólpracuje z firmami branży transportowej, logistycznej oraz produkcyjnej - głównie na obszarze Saksonii, Saksonii-Anhalt i Turyngii

Beginn

ab sofort

Haben wir Ihr Interesse geweckt?
Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung.
Zum Stellenanbieter Vegaconsult GmbH

Vegaconsult GmbH

Frau Vanessa Pufe
Schulstr. 18
07629 Hermsdorf
Telefon: 004936601912998
Telefax: 004936601912997
E-Mail: personal@vegaconsult-gmbh.de