0

Asystent opieki nad osobami starszymi (m / k / d) (m/w/d)

  • 66111 Saarbrücken

Stellenbeschreibung

Czy masz doświadczenie w opiece? Szukasz nowych wyzwań zawodowych w znanych firmach? Dla naszych klientów poszukujemy Ciebie jako zaangażowanego pracownika w ramach długoterminowej umowy o pracę tymczasową Asystent opieki nad osobami starszymi (m / k / d) w pełnym wymiarze godzin.

Twoje zadania:

  • pomoc w utrzymaniu higieny osobistej
  • prowadzenie dokumentacji
  • opieka w życiu codziennym

Nasze wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • przynajmniej komunikatywny niemiecki (B1)

Nasza oferta:

  • stała umowa o pracę
  • sprawiedliwe wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym BAP plus dodatki
  • bonus wakacyjny i bożonarodzeniowy
  • możliwość przejęcia w firmie klienta

Czekamy na Twoje zgłoszenie online, podając Twoją dostępność za pomocą przycisku kandydata lub bezpośrednio przez e-mail na adres agnieszka.worbs@eastjob.de. Prześlij nam tylko pliki PDF jako załączniki.

Beginn

ab sofort

Haben wir Ihr Interesse geweckt?
Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung.
Zum Stellenanbieter eastjob personalservice GmbH

eastjob personalservice GmbH

Frau Agnieszka Worbs
Hainstraße 10
04109 Leipzig
Telefon: 004934198970130
Telefax: 004934198970111
E-Mail: agnieszka.worbs@eastjob.de